<< Към всички новини

 Младежки център към Столична община ви кани на празничен концерт в Северен парк

17/06/2026
Card image cap

Младежки център в Столична община ви кани на празничен концерт на 19.06.2026 г. от 17:30 ч. в Северен парк (вход откъм ул. “Народни будители).

На сцената ще видите талантливи млади изпълнители и специални гости, които ще превърнат вечерта в истински празник на младежката енергия, творчеството и общността.

С концерта ще отпразнуваме успешното реализиране на проект за изграждане на Младежки център София и всичко създадено.

Младежкият център даде нови възможности за младите хора, активни общности, доброволчески инициативи, обучения, събития и незабравими срещи.

Вход свободен

Елате да отпразнуваме заедно постигнатото и да погледнем към следващите възможности, които предстоят пред младите хора в София!